Szkoły zaangażowane (2017/2018 wielkopolskie)

Lista szkół zaangażowanych w 10. edycję kampanii społecznej Drugie życie:

  1. Branżowa Szkoła I stopnia w Buku
  2. Zespół Szkół im. Józefa Wybickiego w Ratajach
  3. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych. im. Józefa Nojego w Czarnkowie
  4. I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie
  5. Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Jutrosinie
  6. I Liceum Ogólnokształcące w Kaliszu
  7. Zespół Szkół Budownictwa i Kształcenia Zawodowego w Konienie
  8. Zespół Szkół im. M. Kopernika w Koninie
  9. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Marcińca w Koźminie Wlkp.
  10. III Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Lesznie
  11. Szkoły im I. J. Paderewskiego prowadzone przez Edukację Lubasz
  12. Zespół Szkół im. Adama Wodziczki w Mosinie
  13. Zespół Szkół Technicznych w Ostrowie Wielkopolskim
  14. Zespół Szkół Budowlano-Energetycznych w Ostrowie Wielkopolskim
  15. III Liceum Ogólnokształcące w Ostrowie Wielkopolskim
  16. Zespół Szkół Usługowych w Ostrowie Wielkopolskim
  17. Zespół Szkół nr 1 w Ostrzeszowie
  18. Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Pile
  19. Zespół Szkół Budowlano – Drzewnych im. Bolesława Chrobrego w Poznaniu
  20. II LO w Poznaniu im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskie
  21. Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego im. J.J. Śniadeckich
  22. Zespół Szkół w Przemęcie – Technikum Ekonomiczne
  23. Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka J. Piłsudskiego w Słupcy
  24. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sompolnie
  25. Zespół Szkół Rolniczych i Technicznych im. Hipolita Cegielskiego w Wolsztynie
  26. Zespół Szkół Politechnicznych im. Powstańców Wielkopolskich w Śremie
  27. Zespół Szkół nr 1 w Wągrowcu
  28. Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich we Wronkach
  29. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Braci Kostaneckich w Zagórowie
  30. I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Złotowie
  31. Zespół Szkół Ekonomicznych im. Maksymiliana Jackowskiego w Słupcy
  32. Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych im. Fryderyka Chopina w Żychlinie

 

Branżowa Szkoła I stopnia w Buku
Zespół Szkół im. Józefa Wybickiego w Ratajach
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych. im. Józefa Nojego w Czarnkowie
I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie
Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Jutrosinie
I LO w Kaliszu
Zespół Szkół Budownictwa i Kształcenia Zawodowego w Konienie
Zespół Szkół im.M. Kopernika w Koninie
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Marcińca w Koźminie Wlkp.
III Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Lesznie
Szkoły im I. J. Paderewskiego prowadzone przez Edukację Lubasz
Zespół Szkół im. Adama Wodziczki
Zespół Szkół Technicznych w Ostrowie Wielkopolskim
Zespół Szkół Budowlano-Energetycznych
III Liceum Ogólnokształcące
Zespół Szkół Usługowych
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 W OSTRZESZOWIE
Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Pile
Zespół Szkół Budowlano – Drzewnych im. Bolesława Chrobrego w Poznaniu
II LO w Poznaniu im.Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskie
Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego im. J.J. Śniadeckich
Zespół Szkół w Przemęcie
Technikum Ekonomiczne
Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka J. Piłsudskiego w Słupcy
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sompolnie
Zespół Szkół Rolniczych i Technicznych
im. Hipolita Cegielskiego
Zespół Szkół Politechnicznych im. Powstańców Wielkopolskich
Zespół Szkół nr 1 w Wągrowcu
Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich we Wronkach
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Braci Kostaneckich w Zagórowie
I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie
Zespół Szkół Ekonomicznych im. Maksymiliana Jackowskiego w Słupcy.
Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych im. Fryderyka Chopina w Żychlinie