Szkoły – wielkopolskie

Lista szkół biorących udział w 9. edycji kampanii społecznej Drugie życie w Wielkopolsce:

  1. I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie
  2. I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Złotowie
  3. Zespół Szkół Budowlano-Drzewnych im. Bolesława Chrobrego w Poznaniu
  4. Zespół Szkół Ekonomicznych w Pile
  5. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych. im. Józefa Nojego w Czarnkowie
  6. Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich w Swarzędzu
  7. Zespół Szkół Ekonomicznych w Słupcy
  8. III Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida w Koninie
  9. Zespół Szkół Usługowych w Ostrowie Wielkopolskim
  10. Szkoły im. I. J. Paderewskiego prowadzone przez Edukację Lubasz
  11. II Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Reymonta w Ostrowie Wielkopolskim
  12. Prywatny Zespół Szkół w Czarnkowie
  13. Zespół Szkół im. Adama Wodziczki w Mosinie
  14. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Buku
  15. Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich w Ostrzeszowie
  16. III Liceum Ogólnokształcące w Ostrowie Wielkopolskim
  17. Technikum Inżynierii Środowiska i Agrobiznesu w Poznaniu
  18. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr2 w Kępnie
  19. I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Asnyka w Kaliszu
  20. I Liceum Ogólnokształcące w Swarzędzu
  21. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Złotowie, Szkoła im. St. Staszica w Krajence
  22. Zespół Szkół nr 4 w Lesznie
  23. Zespół Szkół Ogólnokształcących w Wolsztynie
  24. Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Pobiedziskach Letnisku
  25. Zespół Szkół Zawodowych im. Zesłańców Sybiru w Kaliszu
  26. Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Jutrosinie
  27. Zespół Szkół Rolniczych im. gen. Józefa Wybickiego w Grabonogu
  28. I Liceum Ogólnokształcące im. Oskara Kolberga w Kościanie
  29. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Hipolita Cegielskiego w Pile
  30. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Środzie Wielkopolskiej
  31. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Brzostowie