Do 10. edycji kampanii dołącza Podkarpacie i Małopolska

By on Grudzień 29, 2017

Kampania społeczna Drugie życie w Wielkopolsce weszła w zaawansowaną fazę. Poza własnymi działaniami szkół rozpoczęły się także spotkania z lekarzami i osobami po przeszczepieniu, prowadzone z inicjatywy organizatorów i ekspertów kampanii. Już wkrótce do kampanii dołączą dwa kolejne województwa – podkarpackie i małopolskie.

O trwającej rekrutacji informuje patron honorowy akcji i jednocześnie koordynator kampanii na południu Polski – Ogólnopolskie Stowarzyszenie Osób Dializowanych. Na stronie osod.info zainteresowane szkoły z Małopolski i Podkarpacia mogą znaleźć dodatkowe informacje.

Drugie życie to informacyjno-edukacyjna akcja skierowana do szkół, które chcą poszerzać swoją wiedzę na temat transplantacji i gotowe są do działania w swoim lokalnym środowisku. Zapraszamy uczniów, którzy chcą:

  • pogłębiać wiedzę na temat medycznych, prawnych i etycznych aspektów przeszczepiania narządów w naszym kraju,
  • przez kilka miesięcy angażować się w działania edukacyjne dotyczące świadomego dawstwa narządów,
  • promować w lokalnym środowisku ideę transplantacji i oświadczeń woli,
  • zdobyć czek w wysokości 2000 zł, który będą mogli przeznaczyć na dowolnie wybrany cel charytatywny!

Do udziału w projekcie wybranych zostanie 15 szkół w każdym województwie. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Jak przystąpić do kampanii Drugie życie?

  • Wyślij e-mail na adres: mzielinska@osod.info, wpisując w tytule: „Zgłoszenie: kampania Drugie życie w województwie małopolskim/w województwie podkarpackim”.W treści wiadomości prosimy podać nazwę szkoły, adres, dane osoby kontaktowej (imię, nazwisko, telefon, e-mail do wyznaczonego przez szkołę koordynatora akcji),
  • Na zgłoszenia czekamy do 9 stycznia 2018 r.

Musisz się zalogować, aby komentować Login