Od dziś można zgłaszać się do kampanii Drugie życie!

By on Październik 1, 2015

Od dziś (1.10) do 15.10 szkoły ponadgimnazjalne z województwa wielkopolskiego oraz kujawsko-pomorskiego mogą zgłaszać chęć wzięcia udziału w kampanii społecznej Drugie życie.

Do udziału w kampanii zapraszamy 30 szkół ponadgimnazjalnych z każdego województwa (decyduje kolejność zgłoszeń). Państwa zgłoszenia będziemy przyjmować  e-mailem na adres: kinga@perpetuummedia.pl, w tytule prosimy wpisać: „Zgłoszenie: kampania ‚Drugie życie’ w województwie wielkopolskim/kujawsko-pomorskim”. W treści wiadomości prosimy podać nazwę szkoły, adres, dane osoby kontaktowej (imię, nazwisko, telefon, e-mail do wyznaczonego przez szkołę koordynatora akcji). Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 506 650 474.

Szkoły, które nie zakwalifikują się do pierwszej 30. będą miały szansę powalczyć o dwa dodatkowe miejsca w kampanii. Od 16 do 23 października na naszej stronie internetowej zorganizowana zostanie dogrywka, w której każdy będzie mógł zagłosować na swoją placówkę online. Dwie szkoły, z największą liczbą głosów wejdą do kampanii.

Więcej szczegółów wkrótce.

Musisz się zalogować, aby komentować Login